Zaawansowany Zestaw Odchudzający Shapeworks

Zaawansowany Zestaw Odchudzający Shapeworks

Zestaw POCZĄTKOWY

Nawet największą otyłość można pokonać. Przepis na odchudzanie jest bardzo prosty: "odrobina" systematyczności z Twojej strony, "szczypta" pomocy ze strony konsultanta HERBALIFE oraz przysłowiowych "kilka łyżeczek" odpowiednio dobranych produktów. Tak przygotowany przepis trzeba przyprawić twardo postanowioną decyzją - czas na trwałą zmianę w Twoim życiu!

Zatem Twoja jedna decyzja może zmienić całe Twoje życie. Gdy już ją podejmiesz, a wierzymy, że tak się stanie pomożemy Ci aby proces zrzucania przez Ciebie zbędnych kilogramów był prosty, nieuciążliwy, zdrowy, skuteczny i trwały. Daj sobie szansę, a my z Twoją pomocą zrobimy całą resztę dzięki ZAAWANSOWANEMU Zestawowi Odchudzającemu ShapeWorks

Dzisiejsze pożywienie posiada mnóstwo kalorii natomiast mało wartości odżywczych. Aby skutecznie się odchudzać wystarczy odwrócić te proporcje. Czyż to nie jest proste? HERBALIFE oferuje Ci absolutnie najlepsze rozwiązanie w tym zakresie: Formułę 1 - Koktajl Odżywczy Zastępując tym pożywnym, sycącym i smacznym produktem dwa z Twoich dziennych posiłków na pewno uzyskasz ujemny bilans kaloryczny Twojej całodniowej diety, a zatem zaczniesz spalać tkankę tłuszczową.

Koniecznością jest wzbogacenie diety poprzez suplementację witamin i składników mineralnych. Spowoduje to ogólną poprawę zdrowia, a także wszelkich procesów zachodzących w Twoim organizmie. Jest to bardzo ważne, gdyż im organizm będzie bardziej zdrowy tym odchudzanie będzie skuteczniejsze. Zatem pamiętaj o codziennym stosowaniu Formuły 2 - Multiwitamin

Odpowiednia ilość błonnika jest bardzo ważna dla procesu odchudzania. Suplementacja tego składnika jest nieodzowna, gdyż w drodze normalnego odżywiania bardzo trudno jest codziennie zapewnić sobie odpowiednią jego ilość. Dzięki Błonnikowym Tabletkom Dietetycznym zostanie oczyszczony układ pokarmowy z toksyn i szkodliwych substancji, a także ze złogów tłuszczowych. Produkt ten także wydajniej rozłoży w czasie proces wchłaniania węglowodanów, a co za tym idzie zapewni uczucie sytości na długi czas.

Dla zapewnienia skórze odpowiedniej elastyczności podczas procesu pozbywania się tkanki tłuszczowej konieczne jest dostarczanie odpowiedniej ilości i wysokiej jakości białek. Przede wszystkim pomoże to w uniknięciu obwisów skórnych, które mogą powstawać podczas odchudzania. Dlatego też stosowanie Formuły 3 - Odżywki Białkowej jest nieodzowne dla ukształtowania prawidłowej sylwetki i odbudowaniu organizmu.

Aby uczynić zmagania z utrzymaniem diety jeszcze bardziej skutecznymi firma HERBALIFE poleca codzienne stosowanie Thermo Complete. Jest to produkt szczególnie przydatny osobom, które mają problemy z poradzeniem sobie z napadami głodu i nadmiernym apetytem. Dodatkowo Thermo Complete przyspiesza metabolizm, a co za tym idzie przyspiesza również spalanie tłuszczu w organizmie.

Specjalnie opracowana kompozycja naturalnych składników stworzona została aby wspomóc organizm w wykorzystywaniu wszelkich składników odżywczych dostarczanych wraz z pokarmem. Cell Activator wspomoże najskuteczniejszy sposób odżywiania - na poziomie komórkowym. Produkt ten jest przydatny do zwiększenia generowanej w komórkach energii oraz zapewnienia prawidłowej asymilacji składników odżywczych.

Wskazania programu: dla osób, które zamierzają pozbyć się kilkadziesiąt kilogramów (30kg i więcej); dla osób, które w żaden sposób nie mogą sobie poradzić z utrzymaniem diety, chęcią podjadania i napadami głodu; dla osób, które skutecznie pragną zgubić nadwagę w zrównoważony i zdrowy sposób, a także utrzymać wymarzoną sylwetkę na stałe; dla osób, które potrzebują wsparcia dla własnej woli i fachowego doradztwa w odżywianiu;

Czas trwania: 6-12 miesięcy program na utratę wagi oraz 6-10 miesięcy (uproszczony) program na utrwalenie wagi.